O nas

Z nami łatwiej osiągniesz cel


Profesjonalne podejście

O nas

Masaże, fizjoterapia, fale radiowe ...

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych specjalistów z zakresu: rehabilitacja oraz masaż, których połączyła pasja oraz wspólne możliwości. Pragniemy dzielić się naszą pasją, doświadczeniem i wiedzą, oferując Państwu wszystko, co najpiękniejsze w masażu oraz rehabilitacji. Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami, od lat pracujemy na to, aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie. Każdy z nas ma przyznane prawo wykonywania zawodu przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów, co jest dla Państwa gwarancją, że każdy masaż czy też rehabilitacja przeprowadzona przez nas będą całkowicie bezpieczne i co najważniejsze wysoce skuteczne. Jeśli szukasz miejsca, w którym się zrelaksujesz, zregenerujesz i poprawisz stan swojego zdrowie, to nasz gabinet będzie dla Ciebie doskonałym wyborem.
O nas

Aktywność ruchowa, rehabilitacja ...

Chcemy, żeby nasi klienci czuli się w sposób swobodny i nieskrępowany, jak u siebie w domu (wszelka „napinka” jest niewskazana ) Wszystkie nasze usługi świadczone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską oraz profesjonalnych fizjoterapeutów. Nasz obiekt znajduje się w samym centrum miasta co sprawia, że można bezproblemowo do nas dotrzeć.
O nas

Psychologia, psychoterapia, psychiatria

Stanowimy doświadczoną kadrę specjalistów z zakresu psychologii, psychoterapii oraz psychiatrii. Specjalizujemy się w nurcie systemowym oraz psychodynamicznym. Współpracujemy z terapeutą leczenia uzależnień oraz lekarzem psychiatrą. Nasza oferta skierowana jest do osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Zapoznaj się z nami.
O nas

Stylizacja paznokci

Stylizacja Paznokci Batko Barbara to studio prowadzone przez kobiety takie jak ty, znające twoje potrzeby i oczekiwania. Skorzystaj z naszego doświadczenia, aby wzmocnić strukturę i poprawić wygląd swoich paznokci.
 

Masz pytanie odnośnie naszych usług?

Nasi partnerzy